Pickering War Weekend AD 2017

O mieście takim jak Pickering zwykło się mawiać, że co to za miasto, skoro ma dwie ulice na krzyż. Z Lidlem w centralnym punkcie, oraz stacją kolejową, będącą niegdyś dosyć ważnym węzłem komunikacyjnym.
Obecnie North York Moors Historical Railway Trust jest organizacją charytatywną non-profit, działającą jako część społeczności lokalnej. Kolej jest jedną z najbardziej zabytkowych linii w północnej Anglii. A sposobem na jej utrzymanie jest całoroczny plan eventów, które ożywiają nie tylko linię kolejową, ale również miasteczka, malowniczo położone wzdłuż torów kolejowych. Z Whitby na czele, będącym perłą wśród kurortów znajdujących się nad Morzem Północnym.

To właśnie atrakcje zaplanowane przez NYMR.

Eventy NYMR

To tyle tytułem wstępu. A tegoroczny Pickering War Weekend już za nami. Zebrał tłumy ludzi, którzy nie dość, że w strojach z tamtej epoki, to jeszcze niezwykle pozytywnie zakręceni. Było więc gwarno, muzycznie, tanecznie i wesoło. Mój plan zakładał portretowanie uczestników. Oczywiście za ich przyzwoleniem, ale na ile to możliwe, bez wcześniejszego „ustawiania się do fotografii”. A poza tym otrzymałam ogromną dawką dobrej energii, uśmiechu i pozytywnego nastawienia, niezbędną do przetrwania długiej, deszczowej jesieni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s