Anno Domini 2019

Bez przerwy kogoś lub czegoś szukamy. Na kogoś lub na coś czekamy. Kogoś lub czegoś chcemy. Albo nie. Wiem, Ameryki nie odkrywam. Wypasiony dom, samochód i konto osobiste, do wyboru, do koloru. Piękna dziewczyna, która skradła serce, przystojny facet, który kocha, a do tego jest zaradny. Mądre dzieci. Planeta bez skazy. Pokój i zdrowie bez limitu.

Czy ja o czymś zapomniałam? Dopisujcie kochani, początek Nowego Roku to dobra okazja do składania życzeń. Sobie i innym. A ja wszystkim, którzy odwiedzają mój blog lub nie życzę, żeby im się spełniło.

Mój początek roku ma twarz smutnej dziewczyny. Zdjęcia w malowniczych kanałach Manchesteru.

 

3 Comments

 1. Amarant

  Kobieta zmienia fryzurę, kolor włosów, kiedy…

  NIe widzę smutku w Dziewczynie. Raczej stan gotowości na powód do radości albo do łez. Najlepiej do łez radości. Cisza przed burzą. Miłości? Decydujących rozwiązań? Rozwiązania skutków decyzji z przeszłości? Nie wyszła do tej sesji rozczochrana, w kapciach z pomponem i leginsach do przydługiej bluzy od dresu. Znaczy się – będzie dobrze :).

  Oby wszystkim było dobrze. W tym nowym roku. Mimo wszystko, na przekór, na przełaj, aż się człowiek przedrze do świtu.

  Polubienie

  1. Olala

   A czym jest dziewczyna bez miłości? Zarysem samej siebie. Tego kim mogłaby i chciałaby byc. Smutek to stan ulotny na szczęście, mija i znów wraca i znów ktoś coś spieprzy i szczęście też… Że szczęście jest w nas… 😉 Ano jest. Tylko jak ktoś nam je zmąci jak wodę w kałuży, bo włoży do niej paluch, to trzeba odczekać, żeby sie przejrzeć a nawet zobaczyć.
   ‚Odpowiedzieć samemu sobie, „kim tak naprawdę jesteśmy”, to rzecz arcytrudna, ja wiem, ale jeśli umrzesz, nie odnajdując odpowiedzi, to trochę tak, jakbyś nie żył, a zamiast ciebie przez te kilkadziesiąt istniała jakaś galaretowata istota dopasowująca się tylko i wyłącznie do foremki, w którą została włożona.’
   Mateusz Czarnecki – Otwórz oczy, zaraz świt

   Nie być foremką. Cel jak każdy inny.
   Czy nie?

   Polubienie

 2. Ula Ulka

  Ola skomentowała we wpisie Anno Domini 2019

  „Jak Mona Lisa udawać uśmiech, składając skrawki poprzedniego dnia…. ”
  Oglądamy się za siebie, analizujemy, rozmyślamy, a zycie płynie. Tak wiec żyjmy tu i teraz, cieszmy się każdą chwilą, spotkajmy się z przyjacielem, pójdźmy na spacer, pośmiejmy się razem, napijmy kawy…. a przy okazji uwiecznijmy piękne miejsca, których nie brakuje.
  Jak poprzednio, w duecie z Ulą, ja przed, Ula po drugiej stronie obiektywu, szukamy odpowiedzi na rożne pytania, a co odkrywamy widać na zdjęciach. Jesli dostatecznie wnikliwie się im przyjrzymy
  Cudne zdjęcia Ula. Dziękuje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s