Tatton Park

„Urokliwe miejsce jest lepsze niż nieurokliwe, to pewne.” Figura retoryczna, mająca mi uzmysłowić niedorzeczność używania określenia „urokliwe” w stosunku do miejsc, które odwiedzam. A ja uparcie i wcale nie skrycie powiem jeszcze raz, że Tatton Park ilością urokliwych miejsc jest w czołówce tego, co do tej pory widziałam.

Po pól godzinie jazdy od Manchesteru znalazłam pachnącą oazę zieleni. To nie była moja pierwsza wizyta w tym miejscu, ale na pewno pierwsza wiosną. Nigdy nie sądziłam, że określone miejsce może mi się kojarzyć w pierwszym rzędzie z zapachem. Kiedyś, z okazji Prima Aprilis, Google postanowił nabrać swoich użytkowników, informując, że wprowadza usługę „Nose”, która pozwala poczuć zapach przez monitor. Bardzo przydałaby mi się teraz taka funkcja, bo miejsce, o których opowiadam, wręcz zniewala woniami.

Póki co zapraszam do galerii. Obejrzeć zakątki Tatton Park też warto.

One Comment

  1. Amantar

    Miejsce faktycznie urokliwe. Słońce pozwoliło uchwycić całą paletę barw i odcieni. Dobrze się to ogląda, Galeria jest soczysta od zieleni, która aż wychodzi poza kadr. Na pewno wrócę do niektórych zdjęć, bo mają terapeutyczną wręcz aurę i dobrą energię.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s